bootstrap templates

Dry-Art Hakkında

DryArt, müşterilerinin hijyen standartlarını hedefleyerek perde temizleme, kuru temizleme ve tekstil yıkama hizmeti vermektedir. Türkiye’de 1961 yılından beri olan Dryart, İnegöl'de 2011 yılı itibariyle %63′lük pazar payına sahiptir. Kendi AR-GE’si ve Uluslararası Profesyonel Kuru Temizlemeciler Derneği (IFI) üyeliği ile sektördeki makine ve kimyasal teknoloji yeniliklerini yakından takip eden DryArt’de, tekstil yüzeyinden ve dokusundan lekelerin uzaklaştırılması insan ve çevre sağlığını koruyarak yapılmaktadır. Kullandığımız lisanslı çözücüler ile hijyen ve temizlikteki kalitemiz, üyesi olduğumuz Uluslararası Profesyonel Kuru Temizlemeciler Derneği (IFI) tarafından sürekli denetlenmekte, kullanılan makinelerin emilsyon ölçümleri periyodik olarak tekrarlanmaktadır.

Çevreye olan duyarlılığımız nedeniyle tekstil üzerinden uzaklaştırılan endüstriyel kir ve lekeler tüm atıklarla birlikte İSAYDAŞ’ a gönderilmektedir. Dry Art, suyun profesyonel sonuç almak için en önemli adım olduğunu bilir. Karbon filtre sistemimiz sayesinde hijyen ve temizlemede kullanılan sularımız koku, klor ve diğer zararlı maddelerden arındırılır. Sediment filtreler ise tortu, çamur ve pas gibi maddeleri yok eder. Yumuşatma sistemimiz ile suyun sertlik değeri 0 ila 1 Fr arasındaki bir değere düşürülerek kireçten arındırılır.

Ürünlerinizdeki bakteri ve virüsler 40.000 mic/sn/cm2′lik ultraviyole tüp ve board kontrolü sayesinde DNA yapıları bozularak yok edilir; böylece ürünlerinizde %100 hijyen sağlanmış olur. Türkiye’de kuru temizlemeyi sektörel platforma taşıyan öncü kuruluşlardan olan DRYART; insan sağlığına ve çevreye hiçbir zarar vermeden, sadece karbon ve hidrojen atomlarından oluşan doğal çözücüler kullanarak “ORGANİK KURU TEMİZLEME” devrini başlatmıştır.

Mobirise

Sinanbey Mh. Ahmet Akyollu
Cd. 48/C (İnegöl Avm Karşısı)

Email: info@dryart.com.tr
Telefon: 0 224 715 53 79 
Gsm: 0 532 630 77 22